KURUCU & ONURSAL BAŞKAN

Hüseyin KARABULUT

Merhaba, ben Hüseyin Karabulut, De Fermo'nun kurucusuyum. 40 yıllık aile restoran işletmeciliği geleneğinden ilham alarak bu sektöre giriş yaptım. Son 15 yılda De Fermo, geleneksel lezzetler ve modern dokunuşların birleşimiyle hayal ettiğim restoran haline geldi. Her tabakta, lezzet hikayemizi ve tutkumuzu yansıttım.

Şimdi De Fermo, yenilikçi düşünce yapısına sahip, güvenilir ve profesyonel bir yönetim ile devam ediyor. Yeni yönetim, restoranımızın sınırlarını genişletmek için franchise sistemini benimsedi. Markamız, bu yeni yaklaşımla daha da büyüyor ve hedeflerimiz her geçen gün daha da büyüyor.

Kendi lezzet yolculuğumuzda başlattığım bu serüven, şimdi kurumsal bir yönetim ile, daha büyük hayallere doğru ilerliyor. Sizleri de bu büyüyen ailemizin bir parçası olmaya davet ediyorum.

YÜRÜTME KURULU BAŞKANI

Erol IŞIK

Merhaba, ben Erol, De Fermo Grup Yürütme Kurulu başkanıyım. Yılların tecrübesini, eşsiz lezzetler ve yüksek kaliteli ürünlerle birleştiriyoruz. Güler yüzlü ve özenli servisimizle, misafirlerimizi sıcak bir atmosferde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Lezzet yolculuğunuzda size rehberlik etmek için buradayız.

Şimdi De Fermo Restaurant'ın başarısını daha geniş kitlelere taşıyarak, franchise sistemiyle yeni şubeler açıyoruz. Kazançlı ve değerli bir yatırım yapmak isteyen girişimcilere kapılarımız açık. Kaliteli hizmet, unutulmaz tatlar ve güçlü bir iş ortaklığı için sizleri De Fermo Restaurant ailesine davet ediyoruz.

MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

Aykut SİMİTCİOĞLU

Merhaba, ben Aykut SİMİTCİOĞLU 1978 yılında Erzurum’da doğdum.
20 yıllık çalışma hayatımda, Türkiye’nin alanında öncü firmalarının mali işler bölümlerinde yöneticilik yaptım. 2022 yılı sonu itibari ile, lezzeti ve değerleri ülke sınırlarını aşan, kurucumuzun vizyonu ve misyonu çerçevesinde, en iyi lezzeti sunmayı ve bu lezzeti farklı bölge ve ülkelere de yaymak olan DEFERMO Ailesine katıldım.

Birbirinden değerli ve işinde uzman Yönetim ekibinde Mali İşler Müdürü olarak Defermo Firmasının amaç ve hedefleri doğrultusunda, çalışma prensip ve prosedürlerine bağlı olarak tüm yönleriyle Mali veriler ve finansal açıdan etkin yönetilmesi, kontrol ve denetimleri, maliyetleri takip ve raporlamaları, muhasebesel bilgi ve belgelerin derlenmesi ve doğru işlenmesi, kontrolü ve raporlaması, ilgili dönem Yönetim Raporlarının hazırlanması, kontrolü ve sunumu hususunda halen görev yapmakta, büyük bir tutku ve heyecanla bu ailenin ferdi olmaktan gurur duymaktayım.

RESTORANLAR KOORDİNATÖRÜ

Ümit DEMİR

Merhaba;
Ben Ümit DEMİR; 40 yaşındayım batman doğumluyum. Kuzey Irak- Erbil’de yaşıyorum.15 yaşımdan bu yana yemek sektöründe çalışıyorum.

Dünya mutfağına sahip restaurantların kuruluşunda yer aldım, gelişmelerinde ekibimle mücadele ettim. Mutfağın her yerinde hem akademik hem de pratik eğitimlerden geçtikten sonra oluşturduğumuz reçetelerle restaurantlara benzersiz bir kimlik kazandırma çabasında olduk.

Şu An Kuzey Irak’ın en kapsamlı çalışan De Fermo Restaurantın da mutfak koordinatörlüğü görevini yürütmekteyim.10 yıldır De fermo ailesinin çabası içerisinde yer alıp şu an tüm Irak içerinde franchise yönetimini yürütmekteyiz.
Gastronomiye olan tutkumuz belki de Mezopotamya insanı olma kimliğimizden geliyor. Her karışından ayrı bir bereket barındıran topraklarımızdan esinlenip sürekli bi gelişim içerisinde oluyoruz.
Görerek incelemeyi benimsediğimden Dünyanın her tarafından tatlarla buluşuyor edindiğim tecrübeyle yeni yemek reçetelerini oluşturuyoruz.

Sizinle buluşup. benzersiz sofralar kurmaya her zamankinden daha çok hazırım.

SATIN ALMA VE YEREL İLİŞKİLER MÜDÜRÜ

Raad YOUSIF

Merhaba ben Raad,

1990'da Erbil'de doğdum ve Selahaddin Üniversitesi İdari ve Ekonomi Fakültesi'nden mezun oldum. On yılı aşkın süredir idari ve mali işlerde tecrübe edindim ve şimdi DeFermo'da Satınalma ve Yerel İlişkiler Müdürü olarak hizmet veriyorum.

Bu görevimde, kaliteli ürün temini ve mükemmel satınalma stratejilerinin şirket başarımız için ne kadar kritik olduğunun bilincindeyim. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve sektörde fark yaratmak için, her zaman en yüksek kalitedeki ürünleri bulup, tedarik ediyoruz.

İç denetim ve süreç iyileştirme konusundaki uzmanlığım, bu amaca ulaşmada bize rehberlik ediyor.

DeFermo olarak, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla sektördeki liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız.

FOOD STYLING & KITCHEN CONSULTANCY

Nazmi DEMİRBAŞ

1992 yılında başlayan aşçılık serüvenim, bugüne kadar birçok otel ve restoranda kendimi ve mesleğimi daha iyi tanıma ve geliştirme çabası içinde geçti. Mutfakla ilgili araştırmalar yaparak, yeni tatlar keşfederek ve kendi hikayemi yaratarak ilerledim.

Aşçılığın sadece yemek yapmaktan ibaret olmadığını, bir sanat olduğunu, kendime ve çalışma fırsatı bulduğum değerli dostlarıma hissettirmek beni çok mutlu etmektedir.

Edindiğim tecrübe ve birikim sayesinde günümüzde ulusal ve uluslar arası bir çok firmaya yemek stilisti (food stylist) ve yeme-içme sektöründe ki İşletmelerin mutfak ve servis gereksinimlerini karşılamak üzere konsept danışmanlığı, konularında hizmet vermekteyim.

Lezzet Dolu Deneyimler Sizi Bekliyor!

Defermo'da, benzersiz ve lezzet dolu bir deneyim sizi bekliyor! Yöresel tatların buluştuğu, ustaların maharetli ellerinden çıkan eşsiz lezzetlerimizle sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kaliteli hizmet anlayışımız ve sıcak atmosferimizle, yemek tutkunlarını ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.